Telekonferencje - załóż przez stronę www

Załóż przez stronę www

Telekonferencja rezerwowana przez formularz na stronie www jest polecanym rozwiązaniem dla osób, które chcą zrealizować jedną telekonferencję w ciągu najbliższych kilku godzin.

Jak zarezerwować telekonferencję?

  1. Przejdź do formularza znajdującego się poniżej.

  2. Ustaw datę i godzinę rozpoczęcia konferencji (aktywacji pokoju) oraz czas trwania telekonferencji.

  3. Wpisz swój adres email i opcjonalnie adresy mailowe uczestników telekonferencji.

  4. Przepisz kod z obrazka.

  5. Zatwierdź wprowadzone dane klikając na "Dodaj konferencję".

  6. Po dokonaniu rezerwacji na Twojego maila zostanie wysłany komunikat potwierdzający rezerwację wraz z informacją o sposobie realizacji tej konferencji (otrzymasz dane dostępowe: numer konferencji, ADMIN PIN oraz PIN).


Data rozpoczęcia telekonferencji
Termin rozpoczęcia konferencji (aktywacji pokoju) nie może nastąpić wcześniej niż za 10 minut ani później niż 48 godzin od momentu wypełnienia formularza.

Czas trwania
Pokój konferenyjny możesz zarezerwować maksymalnie na 12 godzin. W wybranym czasie możesz zrealizować jedną lub kilka następujących po sobie konferencji, korzystając cały czas z danego numeru konferencji oraz numeru PIN.

Powiadomienie uczestników
Za pomocą formularza możesz bezpłatnie powiadomić przyszłych użytkowników telekonferencji o terminie jej rozpoczęcia i danych dostępowych. Aby wysłać powiadomienie email wystarczy wpisać adresy mailowe uczestników w polu "Adresy mailowe". Każdy uczestnik otrzyma maila w momencie utworzenia przez Ciebie rezerwacji oraz na 1 godzinę przed planowanym terminem realizacji telekonferencji.
W przypadku gdy telekonferencja rozpocznie się za 6 lub mniej godzin, od momentu wypełnienia formularza, do uczestników telekonferencji zostanie wysłany tylko 1 komunikat, w momencie jej rozpoczęcia.

Więcej możliwości
Jeśli chcesz zarezerwować telekonferencję np. 30 dni naprzód, korzystać z danego pokoju nawet przez 14 dni oraz wysyłać powiadomienia SMS sprawdź opcję: telekonferencja zakładana przez panel użytkownika telefonii internetowej HaloNet.

Jak zrealizować telekonferencję?

  1. Zadzwoń pod numer 22 350 09 08 lub 908 (tylko z numeru HaloNet) w wybranym terminie (najwcześniej 5 minut przed zaplanowanym momentem rozpoczęcia telekonferencji).

  2. Po usłyszeniu komunikatu "aby dołączyć do telekonferencji..." naciśnij 1.

  3. Zgodnie z kolejnymi komunikatami wprowadź: numer telekonferencji oraz PIN (moderator może wprowadzić ADMIN PIN).

Czas trwania telekonferencji
Telekonferencja będzie realizowana do momentu aż upłynie termin jej rezerwacji.

Dana telekonferencja może zostać zakończona w momencie opuszczenia pokoju konferencyjnego (rozłączenia z numerem dostępowym) przez ostatniego uczestnika. W takiej sytuacji, jeśli rezerwacja pokoju nadal obowiązuje, można w każdej chwili rozpocząć kolejną telekonferencję, korzystając z tych samych danych dostępowych.

Ilość osób
W telekonferencji może jednocześnie uczestniczyć maksymalnie 30 osób.

Opcja moderatora
Sprawdź uprawnienia moderatora.


Zobacz film instruktażowy (zalecamy oglądać w opcji: pełny ekran, 720p HD)