Promocje / Dzwoń za darmo

Promocja Dzwoń za darmo

Dzwoń za darmo


Chcesz otrzymywać całe godziny rozmów gratis?

Poleć nas i poproś aby wpisywać podczas rejestracji nazwę Twojego profilu:

Wpisywanie nazwy profilu przy rejestracji

60 minut gratis za polecenie


Za polecenie* nas każdemu, kto założy profil i wpłaci co najmniej 10 zł na swoje konto, otrzymasz od nas 60 minut na rozmowy stacjonarne w Polsce**. Pamiętaj, aby osoba zakładająca swój profil podała nazwę Twojego profilu! Zgodnie z Regulaminem promocji osoba zaproszona nie może jednak podać nazwy profilu, który należy już do niej.
Rozwiń link polecający:


5 minut gratis za każde wpłacone 10 zł


Na tym nie koniec darmowych minut. Za każde kolejne wpłacone 10 zł przez osoby, którym nas poleciłeś, dostajesz od nas 5 minut na rozmowy stacjonarne w Polsce**. Możesz zyskać nawet 250 i więcej minut gratis miesięcznie!

Zobacz przykład:

rozwiń


Sprawdzaj wpłaty na Twoim koncie

Statystyki promocji "Dzwoń za darmo" dotyczące Twojego profilu możesz obserwować w swoim panelu administracyjnym. Celem sprawdzenia ilości wpłat dokonanych przez polecone przez Ciebie osoby oraz zasileń Twojego konta z tego tytułu, zaloguj się na swoje konto a następnie kliknij w link "Dzwoń za darmo" (link znajduje się w bocznym menu).

*Polecenie nas oznacza przystąpienie do promocji "Dzwoń za darmo" i jest równoznaczne z zapoznaniem się i zgodą na Regulamin tej promocji.
**Wszystkie droższe lub tańsze rozmowy odpowiednio skracają lub wydłużają ilość minut. Wartość połączeń określa cennik.

Zapoznaj się z Regulaminem promocji (plik PDF)


Zobacz wszystkie promocje »