Telekonferencje HaloNet
Telekonferencje HaloNet

Telekonferencje

Telekonferencja HaloNet - grupowa rozmowa bez granic

System telekonferencyjny HaloNet umożliwia prowadzenie grupowej rozmowy telefonicznej (telekonferencji) nawet przez 30 osób, znajdujących się w danym momencie w różnych zakątkach świata.

Jak założyć?
Telekonferencja może być założona przez telefon i realizowana w trakcie połączenia, jak również zarezerwowana przez formularz, umieszczony w niniejszej sekcji lub w panelu użytkownika telefonii HaloNet i zrealizowana w późniejszym terminie.

Rezerwacja
Pokój konferencyjny (wirtualny pokój, w którym jest realizowana dana konferencja) można zarezerwować nawet 30 dni wcześniej i korzystać z niego przez 14 dni* (w wybranym okresie można zrealizować jedną lub kilka konferencji, mając do dyspozycji stałe dane dostępowe). Rezerwacja pokoju jest bezpłatna.

* Dotyczy: telekonferencja zakładana przez panel użytkownika telefonii HaloNet.

Jak zrealizować?
Aby wziąć udział w zarezerwowanej konferencji należy zadzwonić w ustalonym terminie na numer dostępowy 22 350 09 08 lub 908 (tylko dla osób dzwoniących z numeru HaloNet) a następnie wejść do pokoju konferencyjnego, podając określone dane dostępowe (numer telekonferencji oraz PIN), uzyskane podczas dokonywania rezerwacji.

W HaloNet za darmo!
Użytkownicy posiadający numer w HaloNet mogą prowadzić telekonferencje między sobą za darmo! Pozostałe osoby płacą za połączenie z numerem dostępowym zgodnie z cennikiem swojego operatora (jak za połączenie stacjonarne).

Zobacz film Telekonferencje HaloNet - wprowadzenie


Zarezerwuj swoją telekonferencję - wypełnij formularz »