Rejestracja w HaloNet

Rejestracja w HaloNet jest prosta:
  1. Wypełnij formularz rejestracyjny i kliknij przycisk 'Załóż profil HaloNet' - na podany adres email zostanie wysłana wiadomość z linkiem.
  2. Kliknij w link aktywacyjny z otrzymanej wiadomości. Następnie, celem weryfikacji podanych przez Ciebie danych (wymogi Ustawy antyterrorystycznej), prześlij na adres bok@halonet.pl potwierdzenie przelewu wykonanego na rachunek usługi HaloNet (ten przelew może być na dowolną kwotę ale musi być wykonany z Twojego konta!).

Nazwa powinna składać się z przynajmniej 5 znaków (liter oraz cyfr pisanych małymi literami, bez spacji i polskich znaków) i nie może zaczynać się od cyfry.
Wpisz uważnie swój adres email - zostanie na niego wysłany link aktywacyjny
Hasło powinno składać się z przynajmniej 6 (max 24) znaków (liter, cyfr i znaków specjalnych bez polskich znaków). Hasło nie może być takie samo jak nazwa profilu.
0%
 
Zbyt krótkie

Zakładasz profil HaloNet jako:

Nazwa profilu osoby polecającej lub Dystrybutora.
Wpisując nazwę profilu akceptuję Regulamin promocji Dzwoń za darmo lub mam swojego Dystrybutora.
Jeśli posiadasz kod promocyjny, wpisz go w powyższe pole.

Poznajmy się

5 minut gratis na dobry początek*.
Aby otrzymać darmowe doładowanie do zakładanego konta, wybierz poniższą opcję i wypełnij krótką (jedno pytanie) ankietę.
*Darmowe 5 minut dotyczy połączeń na numery stacjonarne w Polsce.
Dzwoniąc na droższe połączenia ilość minut odpowiednio się skraca. Sprawdź nasz cennik.

Zaproś bliską osobę do HaloNet - odbierz 200 minut na rozmowy


Być może wśród Państwa bliskich są osoby, które nadal płacą nawet 40 zł miesięcznie (czyli ok. 500 zł rocznie) za numer stacjonarny u tradycyjnego operatora.
W HaloNet samo posiadanie numeru kosztuje 1 zł opłaty rocznej i nie wiąże się z koniecznością wykonywania połączeń wychodzących!

Jeżeli osoba przenosząca numer w formularzu* wskaże Państwa profil jako osobę polecająca, otrzymują Państwo 200 minut na usługi HaloNet.
Wskazanie własnego profilu nie będzie brane pod uwagę.

Premiujemy:
- skuteczne przeniesienie (nie wystarczy sam wniosek)
- jedynie pierwszy przeniesiony numer danej osoby (darmowe minuty się nie kumulują, jeśli dana osoba przenosi wiele numerów)

Więcej informacji znajdą Państwo w regulaminie

*formularze elektroniczne dostępne są po założeniu profilu i zalogowaniu https://www.halonet.pl/panel/