Współpraca

Dzwoń za darmo

Dzwoń za darmo to nazwa promocji skierowanej do klientów indywidualnych i firm. W zamian za polecanie naszych usług, oferujemy darmowe połączenia. Wystarczy by osoba zaproszona wpisała podczas rejestracji nazwę profilu. Szczegóły promocji znajdują się na stronie promocji.

Dealer

To propozycja skierowana do firm i osób prowadzących działalność gospodarczą. Współpraca polega na polecaniu naszych usług w zamian za ustalone wynagrodzenie. Zainteresowanych prosimy o kontakt na adres e-mail: marketing@halonet.pl, w tytule wiadomości wpisując "Dealer", a w treści krótko opisując charakter swojej działalności.

Partner

Współpraca na zasadach Partnera daje możliwość osiągnięcia jeszcze większych korzyści niż Dealer, choć jej efekty zaczynają być wymierne przy dużej ilości klientów. Oferta skierowana jest wyłącznie do firm, w szczególności do dostawców Internetu, którzy posiadają już swoją bazę klientów. Współpraca polega na odsprzedaży naszych usług z ustalonym rabatem. Zainteresowane firmy prosimy o kontakt na adres e-mail: marketing@halonet.pl. W tytule wiadomości prosimy wpisać "Partner", a w treści podać charakter i opis swojej działalności oraz ilość posiadanych klientów.