HaloNet SX

Wyślij SMS i/lub FAX - łatwo i szybko

HaloNet SX dla Windows

HaloNet SX dla Windows jest aplikacją służąca do wysyłania wiadomości SMS i FAX-ów (krajowych i zagranicznych) oraz SMS VOICE (krajowych), z której można korzystać na urządzeniach z systemem Windows XP/Vista/7, mających połączenie z internetem.

Można go zainstalować np. na pulpicie swojego komputera i dzięki temu w prosty sposób wysyłać komunikaty SMS, SMS VOICE i/lub Fax-y.

Program jest bezpłatny. Natomiast koszt wysłania Fax-u lub SMS-a czy SMS-a VOICE jest zgodny z cennikiem usługi HaloNet.

Celem skorzystania z oprogramowania HaloNet SX należy pobrać i uruchomić plik HaloNetSX_Setup.exe, a następnie zalogować się do programu, korzystając z danych dostępowych (login i hasło) do konta posiadanego w telefonii HaloNet.

Pobierz HaloNet SX dla Windows

Instrukcja HaloNet SX dla Windows ikonka pdf


HaloNet SX dla Androida

HaloNet SX dla Androida jest aplikacją służąca do wysyłania wiadomości SMS i FAX-ów (krajowych i zagranicznych) oraz SMS VOICE (krajowych), z której można korzystać na urządzeniach z systemem Android w wersji 4.0 lub nowszej, mających połączenie z internetem.

Można go zainstalować np. na smartfonie lub tablecie z Androidem i dzięki temu w prosty sposób wysyłać komunikaty SMS, SMS VOICE i/lub Fax-y.

Program jest bezpłatny. Natomiast koszt wysłania Fax-u lub SMS-a czy SMS-a VOICE jest zgodny z cennikiem usługi HaloNet.

Żeby skorzystać z oprogramowania HaloNet SX należy zainstalować aplikację HaloNetSX, a następnie zalogować się do programu, korzystając z danych dostępowych (login i hasło) do konta posiadanego w telefonii HaloNet.


Pobierz HaloNetSX dla Androida bezpośrednio z naszej strony

Instrukcja HaloNet SX dla Androida ikonka pdf

Uwaga: w przypadku problemów z certyfikatem, należy pobrać bezpłatny certyfikat wydany przez COMODO RSA Certification Authority z naszej strony lub bezpośrednio ze strony wystawcy (link zewnętrzny).

Następnie na urządzeniu należy zapisać go jako COMODO RSA Certification Authority.Jeśli nie masz jeszcze konta w telefonii HaloNet...

... załóż je bezpłatnie klikając na tego linka.

Zobacz jak wysłać FAX i ile to kosztuje?

Sprawdź jak wysłać SMS i ile za to zapłacisz?

Sprawdź jak włączyć i ile kosztuje SMS z własną nazwą?

Zobacz jak przesłać SMS VOICE i ile to kosztuje?