Załóż profil

Jak przebiega rejestracja w HaloNet?

Jesteś już naszym klientem? Zaloguj sięNazwa powinna składać się z przynajmniej 5 znaków (liter oraz cyfr pisanych małymi literami, bez spacji i polskich znaków) i nie może zaczynać się od cyfry.

Wpisz uważnie swój adres email - zostanie na niego wysłany link aktywacyjny.
Adres do korespondencji w sprawach związanych z obsługą profilu.

Hasło powinno składać się z przynajmniej 6 (max 24) znaków (liter, cyfr i znaków specjalnych bez polskich znaków). Hasło nie może być takie samo jak nazwa profilu.
0%
 
Zbyt krótkie

Osoba prywatna Firma
Nazwa profilu osoby polecającej lub Dystrybutora.
Wpisując nazwę profilu akceptuję Regulamin promocji Dzwoń za darmo lub mam swojego Dystrybutora.


Jeśli posiadasz kod promocyjny, wpisz go w powyższe pole.

Poznajmy się

5 minut gratis na dobry początek*.
Aby otrzymać darmowe doładowanie do zakładanego konta, wybierz poniższą opcję i wypełnij krótką (jedno pytanie) ankietę.

  Chcę otrzymać 5 min gratis - przeczytałem, zrozumiałem i zgadzam się na Regulamin promocji Poznajmy się oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (dotyczących produktów i usług świadczonych przez Tartel Sp. z o.o.) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Tartel Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach przy ul. Kozielskiej 18, oświadczenie jest dobrowolne i niezależne od czasu korzystania z usług telekomunikacyjnych.

*Darmowe 5 minut dotyczy połączeń na numery stacjonarne w Polsce.
Dzwoniąc na droższe połączenia ilość minut odpowiednio się skraca. Sprawdź nasz cennik.


Zaproś bliską osobę do HaloNet - odbierz 200 minut na rozmowy

Być może wśród Państwa bliskich są osoby, które nadal płacą nawet 40 zł miesięcznie (czyli ok. 500 zł rocznie) za numer stacjonarny u tradycyjnego operatora. W HaloNet samo posiadanie numeru kosztuje 1 zł opłaty rocznej i nie wiąże się z koniecznością wykonywania połączeń wychodzących!

Jeżeli osoba przenosząca numer w formularzu* wskaże Państwa profil jako osobę polecająca, otrzymują Państwo 200 minut na usługi HaloNet. Wskazanie własnego profilu nie będzie brane pod uwagę.

Premiujemy:
- skuteczne przeniesienie (nie wystarczy sam wniosek)
- jedynie pierwszy przeniesiony numer danej osoby (darmowe minuty się nie kumulują, jeśli dana osoba przenosi wiele numerów)

Więcej informacji znajdą Państwo w regulaminie

*formularze elektroniczne dostępne są po założeniu profilu i zalogowaniu https://www.halonet.pl/panel/

Klikając "Załóż profil HaloNet" potwierdzasz, że przeczytałeś, zrozumiałeś i zgadzasz się na Regulamin HaloNet oraz zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. dobrowolnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb realizacji usługi przez Tartel Sp. z o.o. oraz przyjmujesz do wiadomości, że masz prawo do wglądu w swoje dane oraz ich poprawienia.
Wyrażam zgodę (żądanie) na otrzymywanie powiadomień poprzez pocztę elektroniczną (z adresu bok@halonet.pl) od Tartel Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach przy ul. Kozielskiej 18. Powiadomienia mogą zawierać informacje o planowanych zmianach regulaminu i cennika usługi HaloNet, informacje techniczne związane z funkcjonowaniem usługi HaloNet, informacje o awariach, eFaktury.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (dotyczących produktów i usług świadczonych przez Tartel Sp. z o.o.) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Tartel Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach przy ul. Kozielskiej 18. Oświadczenie jest dobrowolne i niezależne od czasu korzystania z usług telekomunikacyjnych.