O nas

Firma

Firma Tartel Sp. z o.o. jest niezależnym operatorem usług telefonicznych. Została stworzona przez zespół ludzi posiadających wieloletnie doświadczenie w zakresie telefonii internetowej (VoIP). Dynamiczny rozwój telefonii Tartel spowodował przejęcie działających równolegle na polskim rynku usług telefonii internetowych i powstanie jednej zintegrowanej usługi telefonii pod nazwą HaloNet. Obecnie jest on w czołówce operatorów VoIP w Polsce.

Nasza misja

Naszą misją jest Twoje zadowolenie. Chcemy by nasi Klienci mieli możliwość prostego i swobodnego kontaktu bez żadnych ograniczeń. Stąd na pierwszym miejscu stawiamy zawsze na najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Naszym celem jest postawienie przez Klientów znaku równości pomiędzy telefonią VoIP a tradycyjną telefonią PSTN i umożliwienie wykonywania połączeń do wszystkich miejsc na świecie bez troski o ich koszty.

Bezpieczeństwo

Serwery HaloNet zlokalizowane są w 3S Data Center w Katowicach obok największych firm telekomunikacyjnych. Kolokacja ma niebagatelne znaczenie dla bezpieczeństwa i niezawodności usług HaloNet. Nasze centrum danych charakteryzuje:
- monitoring i nadzór inżynierów 24/7/365
- ogrodzony teren, monitorowany przez agencję ochrony w trybie 24/7/365
- energetyka w modelu 4x2: dwie linie zasilania, dwie niezależne fizyczne drogi, dwóch różnych dostawców i dwa Główne Punkty Zasilające.

Dane firmy

Nazwa: Tartel Sp. z o. o.
Adres: ul. Kozielska 18, 44-100 Gliwice
NIP: 631-25-35-263
REGON: 240703572
KRS: 0000287048, Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy
Kapitał zakładowy: 50.000 zł