Promocje / Dzwoń bez roamingu

Halonet - telefonowanie bez roamingu

Jak ominąć roaming?

Uruchom telefonię HaloNet w swoim telefonie komórkowym lub na tablecie, a przebywając za granicą omijaj drogi roaming!


Jak ominąć roaming? - krok po kroku

 1. Załóż bezpłatne konto w telefonii internetowej HaloNet

  Konto w telefonii HaloNet jest darmowe, a jego założenie i użytkowanie w opcji pre-paid nie wiąże się z podpisywaniem jakichkolwiek umów ani z opłacaniem abonamentu
  Konto możesz założyć na stronie: www.halonet.pl/zaloz-profil/.

 2. Doładuj konto HaloNet wybraną kwotą

  Sprawdź możliwości doładowania konta: bezpośredni przelew na konto premiowany darmowymi minutami lub płatność poprzez system płatności dotpay (m.in.: karta kredytowa).
  Odwiedź stronę: www.halonet.pl/pomoc/jak-dokonac-platnosci/.

 3. Skonfiguruj konto HaloNet (według instrukcji) w swoim telefonie komórkowym lub na swoim tablecie.

  Najczęściej (system Android, iPhone lub Symbian) będziesz musiał skorzystać z określonej, zazwyczaj darmowej, aplikacji za pomocą której będziesz mógł skonfigurować konto HaloNet w twoim telefonie komórkowym.
  Niektóre modele telefonów jak Nokia serii E i N mają wbudowaną obsługę SIP, dzięki czemu do ich konfiguracji nie są potrzebne żadne programy.

  Zobacz instrukcję: www.halonet.pl/pomoc/jak-skonfigurowac/konfiguracja-telefonu-komorkowego/.
  Wejdź na stronę: www.halonet.pl/pomoc/jak-dzwonic/tablet/.

 4. Połącz się z bezprzewodowym internetem

  Żeby mieć możliwość korzystania z telefonii internetowej Twój telefon komórkowy lub tablet powinien posiadać wbudowaną funkcję Wi-Fi, która pozwala na darmowe połączenie z tzw. hotspotem lub innym punktem dostępu do bezprzewodowego internetu.

  Sieci Wi-Fi są bardzo popularne tak w miejscach publicznych jak i w restauracjach, hotelach, supermarketach czy miejscach pracy.
  Musisz jednak pamiętać, że wysoka jakość rozmowy zależy od mocnego sygnału sieci bezprzewodowej - jeśli chcesz taką osiągnąć, powinieneś znajdować się w odpowiednio bliskiej odległości od punktu dostępu.
  Publiczne hotspoty są ogólnodostępne, natomiast przebywając w konkretnej firmie czy w hotelu musisz najczęściej zapoznać się dodatkowo z hasłem do sieci bezprzewodowej.

  Tam, gdzie nie będziesz miał dostępu do darmowej sieci Wi-Fi, możesz skorzystać z internetu poprzez EDGE, GPRS lub UMTS, ale pamiętaj, że operator komórkowy może w takim przypadku pobrać opłatę za przesyłkę danych.

 5. Dzwoń:
  - do Polski (z Włoch, Hiszpanii, Tunezji, Belgii, Niemiec, Holandii, Norwegii, Anglii i wielu innych krajów) za 7 groszy / minutę albo
  - do innych krajów, po równie atrakcyjnych stawkach! (już od 4 groszy / minutę)

  Mając skonfigurowany telefon oraz będąc w zasięgu bezprzewodowego internetu możesz już dzwonić do Polski, czy innego kraju, zgodnie z cennikiem obowiązującym w telefonii HaloNet. I tak np. minuta rozmowy na telefon stacjonarny do Polski, Niemiec czy Hiszpanii będzie Cię kosztować zaledwie 7 groszy, a do Kanady tylko 4 grosze, niezależnie od miejsca z którego dzwonisz (czy to z Florencji, Splitu, Tunisu czy nawet z Sydney). Szczegółowy cennik usługi HaloNet: www.halonet.pl/cennik/

 6. Twoi bliscy i znajomi mogą również dzwonić do Ciebie korzystając z bardzo korzystnych stawek cenowych (płacąc jak za połączenie z polskim telefonem stacjonarnym) lub zupełnie za darmo (również w opcji grupowej rozmowy w ramach usługi: Telekonferencje HaloNet)

  Jeśli wykupiłeś numer telefoniczny w HaloNet (lub przeniosłeś numer do HaloNet od innego operatora) osoby dzwoniące na niego, będą dodzwaniały się na Twój telefon komórkowy jak na zwykły numer stacjonarny w Polsce, i pomimo tego, że przebywasz za granicą, będą płaciły za rozmowę jak za połączenie z polskim telefonem stacjonarnym (według stawek swojego operatora).

  Pierwszy numer telefoniczny w HaloNet kosztuje (niezależnie od strefy numeracyjnej) tylko 1 zł na cały rok!

  Uwaga! Jeśli osoba dzwoniąca do Ciebie korzysta również z numeru zakupionego w HaloNet (lub przeniesionego do HaloNet) ani ona ani Ty (jeśli Ty wykonujesz połączenie do niej) nie płacicie nic za takie połączenie!
  Co więcej, korzystając z opcji telekonferencje HaloNet, w takiej rozmowie może uczestniczyć jednocześnie kilkanaście osób (do 30.) i żadna z nich może nie ponosić kosztów. Warunkiem jest, że wszystkie te osoby muszą posiadać numer w HaloNet i realizować to połączenie przy jego użyciu.

Przetestuj możliwości telefonii HaloNet bez żadnych zobowiązań - zarejestruj konto w HaloNet i zdobądź 5 minut* na połączenia telefoniczne w promocji "Poznajmy się".

Wejdź na www.halonet.pl/promocje/promo_ps/ i poznaj szczegóły promocji "Poznajmy się".


* 0,35 zł które otrzymasz na swoje konto, pozwala na 5 minut rozmów na telefony stacjonarne w Polsce i w tych krajach (np. Niemcy, Hiszpania), w których obowiązuje stawka 0,07 zł z VAT za minutę połączenia. W przypadku droższych lub tańszych połączeń ilość minut odpowiednio się skraca lub wydłuża. Wysokość stawek określa cennik HaloNet.