HaloNet dla dzieci

halonet dla dzieci

Dzieci lubią telefonię HaloNet w swoim tablecie

Tablet to jedno z ulubionych urządzeń używanych przez dzieci. Służy do grania, oglądania filmów, słuchania muzyki, przeglądania stron www i wielu innych czynności.

zobacz-filmMy chcemy zwrócić uwagę na jeszcze jedną jego funkcjonalność, a mianowicie możliwość dzwonienia przy wykorzystaniu taniej i przyjaznej telefonii internetowej HaloNet!

Dlaczego dzieci lubią dzwonić za pomocą tabletu i telefonii HaloNet?

Dzwonienie jest bardzo łatwe, a dzieci nie muszą wykorzystywać do tego celu kolejnego urządzenia

Dlaczego rodzice lubią telefonię HaloNet?

Dziecko może w prosty sposób skontaktować się z numerem rodzica lub innym wybranym numerem, a w wyjątkowej sytuacji zadzwonić na numer alarmowy

Przydatne opcje zabezpieczeń
Ustawienie niewielkiej kwoty na koncie telefonicznym
Konto można zasilać dowolną kwotą, w dowolnym terminie. Dzięki temu stan konta może wynosić np. tylko 3 zł, co zabezpiecza przed wydzwonieniem np. przez przypadek dużej ilości minut przez nasze dziecko.

Blokowanie połączeń przychodzących
Możemy zablokować możliwość dodzwonienia się na dany numer połączeń z numerów zastrzeżonych lub ze wszystkich numerów za wyjątkiem wybranych (np. należących do kilku najbliższych osób).

Niskie koszty rozmów i omijanie roamingu
Cena za minutowe połączenie z HaloNet na polski numer stacjonarny wynosi 7 groszy, a na zagraniczny już od 4 groszy (naliczanie sekundowe)

Dzwoniąc z HaloNet za granicą omijamy roaming i za połączenie z polskim numerem stacjonarnym płacimy 7 groszy / min., a możemy zapłacić nawet...0 zł (jeśli numer na który dzwonimy również należy do HaloNet)


Wymagania co do realizacji połączeń

- zasilone konto telefoniczne i numer w telefonii internetowej HaloNet (założenie konta jest bezpłatne, numer telefonu kosztuje od 1 zł /rok),
- dostęp do Wi-Fi,
- tablet z systemem Android (polecamy przetestowany pod telefonię HaloNet, dziecięcy tablet Goclever Play Tab, z mnóstwem edukacyjnych i rozrywkowych aplikacji dla najmłodszych użytkowników),
- komunikator VoIP (polecamy przetestowaną, darmową aplikację CSipSimple).

Ciekawostka: Za pomocą telefonii HaloNet można również dzwonić używając telefonu stacjonarnego (połączonego z bramką voip), telefonu voip, telefonu komórkowego czy nawet komputera lub laptopa (przy użyciu komunikatora voip) Więcej »

Jak zrealizować pierwsze połączenie z HaloNet przy użyciu tabletu?

1. Rejestrujemy i zasilamy konto, kupujemy numer w telefonii HaloNet
(Jak? Za pomocą dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu)
Czas realizacji: 10-15 minut. Stopień trudności: proste

a) Rejestrujemy (za darmo) konto w telefonii HaloNet. Link do strony rejestracyjnej: http://www.halonet.pl/zaloz-profil/
b) Doładowujemy konto dowolną kwotą.
Konto można doładować wchodząc na swój panel Klienta HaloNet (dostęp do panelu jest przydzielany po rejestracji konta) i klikając w zakładkę w bocznym menu "Doładuj konto".
c) Kupujemy numeru w Halonet (od 1 zł / rok).
Numer z wybranej strefy numeracyjnej można zakupić w panelu klienta po kliknięciu w zakładkę "Numery telefoniczne" a następnie "Kup numer".

2. Uruchamiamy darmową aplikację CSipSimple na tablecie i wykonujemy pierwsze połączenie
Czas realizacji: 10-15 minut. Stopień trudności: proste

a) Uruchamiamy Wi-Fi w naszym tablecie.
b) Wchodzimy do sklepu z aplikacjami dla systemu Android np. Sklep Google Play https://play.google.com/ i ściągamy darmową aplikację CSipSimple (w niektórych tabletach ikonka sklepu Google Play jest umieszczona na pulpicie).
c) Konfigurujemy CSipSimple pod telefonię HaloNet.
Zobacz szczegółową instrukcję dotycząca konfiguracji CSipSimple ikonka PDF
d) Wykonujemy pierwsze połączenie!


Skontaktuj się z nami, jeśli masz pytania

Zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Informacje ogólne można uzyskać pod numerem: 32 4944444 (Pn.-Pt. 9-17). Pomoc techniczna jest dostępna pod adresem email bok@halonet.pl

Przejdź na stronę główną lub zapoznaj się z pełną ofertą telefonii internetowej HaloNet.