Referencje

referencje halonet

Referencje Klientów telefonii HaloNet

zobacz-film

Poniżej prezentujemy wybrane referencje przygotowane przez firmy i instytucje korzystające z usługi telefonii internetowej HaloNet. Serdecznie dziękujemy za ich wystawienie!


Telefonia HaloNet posiada w ofercie m.in. tanie rozmowy od 0,04 zł / min. - bez abonamentu, telekonferencje, fax internetowy, wideokonferencje, numer telefoniczny z dowolnej strefy od 1,23 zł / miesiąc (numer można wykupić lub przenieść od aktualnego operatora), wirtualną centralę telefoniczną (od 25 zł netto / miesiąc).


Przetestuj telefonię HaloNet, bez zobowiązań.


"...Z usługi HaloNet korzystamy od ponad dwóch lat...nasze wydatki na realizację połączeń telefonicznych zmniejszyły się o około 50%, w porównaniu do kosztów jakie ponosiliśmy korzystając z usług poprzedniego operatora telekomunikacyjnego.
W ramach usługi HaloNet oprócz wykonywania tradycyjnych połączeń telefonicznych, używamy również opcji faxu internetowego, która jest bardzo wygodnym i efektywnym rozwiązaniem.
Chcielibyśmy także zaznaczyć, że kadra pracownicza Firmy Tartel Sp. z o.o. wykazuje się dużym zaangażowaniem, życzliwością i co istotne służy fachowym doradztwem."

Marian Trela, Burmistrz, Urząd Gminy Wilamowice
Zobacz pełną treść referencji wystawionych przez Gmina Wilamowice


"Tartel Sp. z o.o. spełnia nasze oczekiwania, a przede wszystkim naszych Klientów, którzy mają zapewnioną stałą i bezproblemową łączność z nami...Oferta telefonii HaloNet, zarówno produktowa, jak i cenowa, jest bardzo atrakcyjna..."

Tomasz Biskupek, Dział Sprzedaży, Sertop Sp. z o.o. (producent serów topionych, od ponad pięćdziesięciu lat obecny na polskim rynku)
Zobacz pełną treść referencji wystawionych przez Sertop Sp. z o.o.


"...Obsługa i technicy telefonii HaloNet wykazali się bardzo dużą elastycznością, a proponowane przez nich opcje odpowiadały w pełni naszym potrzebom.
Wirtualna centrala HaloNet jest wykorzystywana w mojej firmie już od kilku tygodni i jesteśmy z niej bardzo zadowoleni. Rozmowy, zarówno krajowe, jak i zagraniczne są realizowane w dobrej jakości, co wziąwszy pod uwagę ich niską cenę jest dla nas optymalnym rozwiązaniem.

Przed podjęciem decyzji o zakupie wirtualnej centrali Halonet sprawdziliśmy ofertę kilku innych dostawców, jednak propozycja telefonii HaloNet wydawała się najbardziej konkurencyjna. Dziś mogę tylko potwierdzić, że podjęliśmy słuszną decyzję i polecić telefonię HaloNet firmom, które szukają produktów telekomunikacyjnych, charakteryzujących się efektywnością i wysoką jakością."

Robert Jaros, Prezes Zarządu, Mobiva Sp. z o.o.
Zobacz pełną treść referencji wystawionych przez Mobiva Sp. z o.o.


"...Rekomendujemy Firmę Tartel Sp. z o.o. jako profesjonalnego dostawcę usług telekomunikacyjnych.
Doświadczona i elastyczna obsługa oraz potencjał organizacyjny gwarantują wysoki poziom świadczonych usług..."

Sylwester Nabiałczyk, Dyrektor ds. Operacji Hotelowych, Qualia-Hotel Management Sp. z o.o. Golden Tulip Międzyzdroje Residence
Zobacz pełną treść referencji wystawionych przez Qualia-Hotel Management Sp. z o.o. Golden Tulip Międzyzdroje Residence


Przetestuj połączenia w HaloNet, za darmo."...Dzięki telefonii HaloNet i opcji fax internetowy dostarczyliśmy już ponad 11 600 faxów. HaloNet zapewnia stabilną i bezproblemową komunikację faxową dla naszej organizacji.

Współpraca z takimi partnerami jak firma Tartel Sp. z o.o. jest bardzo ważna w działaniach godnych poparcia społecznego. Zaangażowanie pracowników na najwyższym poziomie oraz elastyczność usługi HaloNet, niejednokrotnie ułatwiła pracę naszym wolontariuszom..."

Michał Żukrowski, Prezes, Fundacja Bez Tajemnic
Zobacz pełną treść referencji wystawionych przez Fundacja Bez Tajemnic


"...przenieśliśmy część naszych numerów stacjonarnych od tradycyjnego operatora telefonicznego do telefonii internetowej HaloNet. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej decyzji, ponieważ dzięki temu znacznie obniżyły się nasze rachunki za usługi telefoniczne. Oszczędności są przede wszystkim wynikiem bardzo niskich stawek za wykonywane przez nas połączenia, zarówno na numery stacjonarne jak i komórkowe...

Chciałbym polecić telefonię HaloNet jako solidną i tanią usługę telekomunikacyjną."

Aleksander Sanetra, Kierownik Sekcji Administracji, Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach Dziedzicach
Zobacz pełną treść referencji wystawionych przez Miejska Biblioteka Publiczna


Zachęcamy do skorzystania z oferty telefonii internetowej HaloNet

Załóż bezpłatnie konto i przetestuj naszą usługę.

W przypadku dodatkowych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta HaloNet, dostępnym od poniedziałku do piątku (w godzinach 9:00 - 17:00) pod numerem:
32 4944444.

Przejdź na stronę główną albo zapoznaj się ze szczegółami oferty telefonii HaloNet.