Szanowny Użytkowniku HaloNet!

W związku z wejściem w życie Ustawy „o działaniach antyterrorystycznych” z dnia 10 czerwca 2016 r. jesteśmy obowiązani pozyskać i zweryfikować Twoje dane osobowe tj. imię, nazwisko i numer PESEL, w przypadku osób fizycznych oraz nazwę firmy i NIP, w przypadku działalności gospodarczej i osób prawnych, najdalej do 31 stycznia 2017 r. Po tym terminie wszystkie konta bez ww. danych będą musiały zostać zablokowane.

Tekst Ustawy można pobrać pod adresem:

http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20160000904

W związku z powyższym prosimy o wprowadzenie lub aktualizację Twoich danych osobowych lub reprezentowanych przez Ciebie działalności gospodarczych bądź osób prawnych w panelu użytkownika (w zakładce Mój Profil -> Rejestracja) oraz pozwolenie na zweryfikowanie wprowadzonych danych poprzez:

a) okazanie dowodu osobistego w siedzibie naszej firmy lub

b) wykonanie zasilenia konta w HaloNet dowolną kwotą z konta bankowego, którego właścicielem jest użytkownik HaloNet. Przelew musi być wykonany na nasz rachunek bankowy o numerze: 65 1950 0001 2006 0483 1187 0003 (nie może to być operacja on-line, z wykorzystaniem Dotpay S.A.). W tytule przelewu prosimy podać nazwę konta w HaloNet, którego przelew dotyczy. Kwota przelewu zasili konto użytkownika HaloNet, jak w przypadku każdego innego przelewu (akceptujemy także potwierdzenia przelewów dotychczasowych zasileń Twojego konta). Krok ten wymaga uzupełnienia danych w profilu w zakładce REJESTRACJA - patrz niżej lub

c) okazanie dowodu tożsamości pracownikowi naszej firmy podczas sesji wideokonferencji (prosimy wcześniej o mail w celu umówienia dogodnego terminu).

Jeśli chcesz przejść do panelu Rejestracji, kliknij poniższy link:

Zaloguj się do panelu rejestracjiZ góry dziękujemy za poświęcony czas i raz jeszcze podkreślamy, że weryfikacja jest wymogiem ustawowym, na który nasza firma nie ma żadnego wpływu.